Minulé ročníky Volejte: 777 874 587

Ročníky letní » 2.ročník - 24.června 2000

2.ročník - 24.června 2000
12.04.2010

Počet startujících byl kolem 45, jeseničtí účastníci se objevují poprvé v nových cyklistických dresech vyrobených  v Táboře firmou Kalaš, pamětní trička a poprvé také startovní čísla jsou dodána firmou Studio 4, které se pro nás stává partnerem pro další mnohé ročníky. Pozvánka je účastníkům poslana v elektronické podobě e-mailem.

Pozvánka na 2.ročník Mountainbike summer solstice

Od tohoto ročníku se stávají tradicí skvělé Šumákovi snídaně, podávané formou petříkovských stolů ( kam se hrabou ty švédské ! ), start etapy výstřelem šampaňského a úvodní přípitek všech účastníků sektem s nezbytnou jahůdkou ve skleničce.

Byl vyroben pohár pro vítěze ( keramický džbán ).

Trasa: Petříkov, Smrk, Malení, Pod Kopřivným, Lesní čtvtť, lom Brantkoppe (zde bylo přichystané překvapení v podobě sklenic plzeňského piva ponořených pod hladinu zatopeného lomu), Jeseník lázně, Pomezí, Horní Lipová ( občerstvení v penziónu U kance ), Ramzová a zpět do Petříkova.

Po dojezdu je podávána legendární Šumákova živáňská a následuje večerní veselice se zpěvy a tancem.


Sponzoři

DIKStudio 4ForentaKolimaxSport GrillPenzion KovárnaWooxSun ski&board schoolStabytLesy ČRBirkiFALSIcebreakerOndrstrojRemaxEUROHARDSki Areál Červenohorské sedlo