Minulé ročníky Volejte: 777 874 587

Ročníky letní » 6.ročník - 19.června 2004

6.ročník - 19.června 2004
12.04.2010

Celý 6.ročník Moutainbike summer solstice se nesl ve smutném duchu, protože jsme ztratili jednoho z nás, Zdeňka Šilara z Ústí nad Orlicí. Pár dní před startem zahynul při automobilové nehodě v Týništi nad Orlicí. Jeho památce byly věnovány i pamětní trika s nápisem "Zdendo, jedeš s námi..." a velká fotografie se startovním číslem 50, symbolizující věk, kterého by se Zdenda v roce 2004 dožil. Dodnes fotografie visí ve Sport Grillu u Šumáka. Do Petříkova přijela i Zdendova manželka Hana a samozřejmě jako aktivní účastníci i oba kluci Zdenda a Michal.

Počet účastníků: 75

Trasa: Petříkov, Pod Trnovou (Frňákovník), Nad Adamovem, Pod Císařskou, Olšanka, Staré Město pod Sněžníkem, Stříbrnice, Pevnůstky, Hynčice pod Sušinou, Chrastice, Pod pasekou, Vikantice, Branná, Ostružná, Petříkov.

 

Mapa a profil trati:

 

Během etapy pěkné počasí, občerstvení ve Stříbrnicích, koupání u vleku Rosti Procházky v Branné a závěrečný večírek jako každý rok.


Sponzoři

DIKStudio 4ForentaKolimaxSport GrillPenzion KovárnaWooxSun ski&board schoolStabytLesy ČRBirkiFALSIcebreakerOndrstrojRemaxEUROHARDSki Areál Červenohorské sedlo