Minulé ročníky Volejte: 777 874 587

Ročníky letní » 7.ročník - 18.června 2005

7.ročník - 18.června  2005
12.04.2010

Pro tento ročník je charakteristický nárůst prakticky v každé oblasti - počtu startujících, finančním rozpočtu i množství cen při vyhlašování vítězů a poražených. Podařilo se nám také obstarat nějaké sponzorské peníze, což byla do dnešní doby nevídaná záležitost, pokud samozřejmě pomineme již tradiční tichý sponzoring firem Sport Grill a Kord. Pro snadnější orientaci v terénu a prevenci bloudění po trase je, mimo značení celé trati, rozdán každému účastníkovi popis trasy.

 

Počet účastníků: 97

 

Pozvánka na 7.ročník Mountainbike summer solstice

 

Trasa: Petříkov, Ostružná, Banjaluka, Nad Splavem, Františkov, U mlýna, Pod Černou strání, Přemyslov, Pekařov, Žárová, Nad Sv.Annou, Horní Potůčník, Hanušovice, Habartice, Vikantice, Branná, Ostružná, Petříkov.

 

Profil trati:

 

Celý den bylo nádherné počasí, k první občerstvovací stanici v Pekařově(guláš, pivo a zelená) jsme se dostali výjezdem z Přemyslova s nádhernými výhledy na celý hlavní heřeben Jeseníků s Pradědem. Po chvilce odpočinku jsme se vrstevnicí dostali nad Hanušovice, kde bylo hlavní překvapení celého dne - exkurze v pivovaru Holba Hanušovice, samozřejmě spojené s ochutnávkou piva a občerstvením. Jediným minusem celé akce byl chlad místního sklepení.

Tradiční návrat do Petříkova přes Habartice a Vikantice nemůže žádného cyklistu nechat chladným, neboť  vidět nádherné panorama Jeseníků po pravé straně a masiv Kralického Sněžníku po ruce levé, je skutečný zážitek. Při závěrečném večírku je zpestřením půlnoční tombola, ve které je možné vyhrát nebývale hodnotné ceny jako např.:vepřovou hlavu, tlačenku, lyžařské hole, batoh, campingovou sadu nádobí, dárkové koše event.další absolutně zbytečné věci.


Sponzoři

DIKStudio 4ForentaKolimaxSport GrillPenzion KovárnaWooxSun ski&board schoolStabytLesy ČRBirkiFALSIcebreakerOndrstrojRemaxEUROHARDSki Areál Červenohorské sedlo