Minulé ročníky Volejte: 777 874 587

Ročníky letní » 9.ročník - 23.června 2007

9.ročník - 23.června  2007
12.04.2010

Ročník byl pojat vcelku odpočinkově se záměrem, aby zbyly síly na večerní zábavku. Musíme přiznat, že to nebyl dobrý nápad a nemáme jej v úmyslu někdy v budoucích letech opakovat!!!! Pouhých 40 km trasy většinu účastníků ukolébalo takovým způsobem, že  již při prvním občerstvení v Branné u sjezdovky Rosti Procházky, nebyla  nouze o "zelené štěstí" a o pivku nemluvě. Fakt, že již tradičně každý účastník dostal popis trasy nebyl vůbec důležitý, neboť pro některé "závodníky" bylo dojetí do cíle prakticky otázkou života a smrti.

Pozvánka na 9.ročník Mountainbike summer solstice

 

Počet účatníků: 92

 

Trasa: Petříkov, Pod Trnovou(Frňákovník), Pod Ostružníkem, Kronfelzov, Branná, Nad Šléglovem, Staré Město pod Sněžníkem, Květná, Kunčice, Paprsek, Petříkov.

Profil trasy:

Během cesty bylo krásné slunečné počasí, které se však změnilo na druhé občerstvovací stanici v Kunčicích. Průtrž mračen uvěznila většinu účastníků v místní hospůdce, kde kromě nápojů všecho druhu (včetně Absintu) byly podávány také klobásky , makrely, gulášek atd. Není možné samozřejmě vše svalovat na počasí, ale tanečky v restauraci na stole za bílého dne v druhé polovině etapy, byly do této doby jev nevídaný. Jen málokdo se poté divil, že závěrečné stoupání na Paprsek se pro některé cyklisty změnilo v několikaetapový "závod". To, že se tancovalo na stole i na Paprsku a někteří vyzkoušeli teplotu místní nádrže sloužící jako zdroj vody pro sněžná děla, se považovalo již za samozřejmost... Večerní zábavka se proto nesla v duchu "už ráno začal večírek". Vypečený ročník...!!!!


Sponzoři

DIKStudio 4ForentaKolimaxSport GrillPenzion KovárnaWooxSun ski&board schoolStabytLesy ČRBirkiFALSIcebreakerOndrstrojRemaxEUROHARDSki Areál Červenohorské sedlo